Drugi Tydzień Września - W naszej grupie (06.09 - 10.09)

W tym tygodniu z pomocą Naszych Pań postaramy się lepiej siebie poznać, polubić i znaleźć zabawy, w które będziemy się wszyscy chcieli bawić.

Co lubią robić w przedszkolu dzieci...??

--Na pewno tańczyć i śpiewać - zobaczymy więc, jak kto reaguje na muzykę i czy ma odwagę do wspólnych wystąpień :)
--Dzieci bardzo lubią wykonywać prace plastyczne, a Pani na pewno pokaże nam wiele różnych technik plastycznych :)
--Lubimy też bawić się w kącikach zainteresowań rozwijając swoją kreatywność, a także budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych, dlatego poznamy wszystkie kąciki naszej sali :)
--A po zabawie zawsze należy pięknie posprzątać, dlatego też uczyć się będziemy jak dbać o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu.

--Świeże powietrze jest dla nas bardzo ważne - lubimy więc zabawy na placu zabaw oraz spacery po najbliższej okolicy.

--Nauczymy się też wyciszać przy muzyce relaksacyjnej, czy podczas słuchania bajek.

No i to co najważniejsze - ustalimy i podpiszemy kodeks naszej grupy - czyli zestaw zachowań miłych i akceptowanych przez wszystkich :)

Miłego Tygodnia Kochani :)
Komunikat 2021-09-05, 18:47 | autor: Hanna Pietraszko