Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

Jaś i Małgosia - Teatr w naszym przedszkolu

Dziś w naszym przedszkolu gościliśmy wspaniałych ludzi - odwiedzili nas aktorzy ze Studia Artystycznego "Efekt" z super przedstawieniem p.t. "Jaś i Małgosia - historia prawdziwa".

Jak podaje strona Studia:

"Za siedmioma górami, za siedmioma lasami żyli sobie Jaś i Małgosia. Ich biedni rodzice, nie mając jedzenia i pieniędzy, zaprowadzili dzieci do lasu, aby tam je zostawić. Sprytny chłopiec rzucał po drodze okruszki chleba, żeby po tych śladach, razem z siostrą, mógł powrócić do domu. W ciemnym lesie żyła okrutna Czarownica, która widząc małych bohaterów postanowiła, że uprzykrzy im nieco życia. Pod wpływem jej zaklęć cały świat został wywrócony do góry nogami. Zastanawiacie się zapewne, co to właściwie oznacza?

Jaś i Małgosia spotykają w lesie Smerfa Ciamajdę oraz Kubusia Puchatka. Niemożliwe, prawda? Jednak okazuje się, że zła Czarownica pomieszała ze sobą różne bajki, aby doprowadzić do totalnego chaosu. Co za tym idzie, w tej historii będziemy świadkami całej masy przezabawnych sytuacji. Mimo to nie zabraknie również momentów grozy – jeżeli bohaterowie nie odwrócą rzuconych zaklęć, to dzieci nigdy nie poznają właściwych losów Smerfów, Kubusia Puchatka, czy Jasia i Małgosi! Jakie jest zatem wyjście z tej sytuacji? Wspólnie połączyć siły i pokonać zło.

Opowieść pełna zabawnych epizodów, które rozśmieszą publiczność do łez. Możemy obserwować dobrze nam znanych oraz uwielbianych przez nas bohaterów, których zadaniem jest nauczyć dzieci, jak cenną wartością jest praca grupowa. Tylko wówczas, gdy nauczymy się ze sobą współpracować, osiągniemy najlepsze efekty. Zatem, dzieci będą miały świetną ku temu okazję, ponieważ bohaterowie wciągną ich we wspólne, zespołowe działanie oraz zabawę. Nagrodą za wzorowe uczestnictwo w przedstawieniu będą dyplomy indywidualne.

scenariusz pisała Paulina Tokarzewska"

Dziękujemy za świetną zabawę :)
Relacja 2021-07-12, 19:29 | autor: Hanna Pietraszko
Przedszkolowo.pl logo