Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami

Nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji „JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESTKIMI MOTYLAMI”.
Celem akcji jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Do #challengniebieskiemotyle2021 nominowani przez nas zostają:
1. Przedszkole Samorządowe nr 77 „Rumiankowe Przedszkole” im. S. Kossak w Białymstoku, gr. Pszczółki
2. Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Zawistach Dworakach

Wyżej wymienione instytucje zapraszamy do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.
Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca, albo wykonać dowolna aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebooku lub stronę internetową przedszkola oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com Ważne aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami” (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany teks podając nominowane przez siebie osoby.
6. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.
Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia!!!!
Relacja 2021-06-16, 22:03 | autor: Hanna Pietraszko