Spektakl "Od psotnika do szewczyka dratewki"

We wtorek w naszym przedszkolu odwiedzili nas wspaniali goście ze Studia Artystycznego Efekt ze spektaklem "Od psotnika do szewczyka dratewki"

Dzieci razem z bohaterami spektaklu wybrały się w ciekawą podróż w świat wyobraźni. Uczestniczyły we wzruszającej, pełnej ciepła opowieści o losach Psotniczka. Jak pisze Studio Efekt na swojej stronie:

"Poznajemy małego chłopca znudzonego dotychczasowymi zabawami i spędzaniem wolnego czasu. Doskonale wiemy, że dla dziecka na nudy najlepsze są psoty. Mały Psotniczek chodził więc po świecie i za cel swoich docinek obrał zwierzęta. Co go za to spotkało i jak zakończyła się jego historia, dowiemy się po obejrzeniu spektaklu.

Dlaczego nie wolno wyrządzać krzywdy innym? Jak cofnąć zadane już rany i zło przemienić w dobro? Czy warto uparcie dążyć za marzeniami? Opowieść o Psotniczku nie tylko jest rozrywką, ale i cenną nauką, a jego losy przedstawia nam zabawna postać narratora – słodkiego, „puszystego” miłośnika łakoci. Zatem idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

scenariusz pisała Paulina Tokarzewska"\

Dzieciakom bardzo podobało się przedstawienie i czas spędzony z aktorami :)

Relacja 2021-06-10, 20:11 | autor: Hanna Pietraszko