Urodziny Dominiczka ':)

Dnia 04.04.2018 r. odbyło się kolejne Wielkie Święto w Naszym Przedszkolu - Dominiczek skończył 5 lat ';) I zechciał podzielić się swoją radością z Nami wszystkimi ';)

Z małego chłopca stajesz się na naszych oczach Młodym mężczyzną - niezmiernie się cieszymy, że już kolejny rok możemy być z Tobą praktycznie każdego dnia - obserwować jak rośniesz, jak się rozwijasz i jak z dnia na dzień stajesz się mądrzejszy i wspanialszy.

W dzień Twoich urodzin śpiewaliśmy dla Ciebie, składaliśmy Życzenia, tańczyliśmy i weseliliśmy się z Tobą.
Zjedliśmy pyszny tort, który przygotowałeś Nam z Rodziną i mocno Cię uściskaliśmy.

Dziękujemy Serdecznie za wszystko, co dla Nas przygotowałeś, a przede wszystkim dziękujemy Ci za to, że jesteś.

Buziaki i moc najgorętszych życzeń:

Dużo zdrowia i miłości,
moc uśmiechu i słodkości,
mało smutku, trudów, łez,
niech się spełni to, co chcesz!

Sto Lat! Sto Lat! Sto Lat!!!
Relacja 2018-04-09, 22:54 | autor: Hanna Pietraszko