Urodziny Naszego Sebastiana!!!

Dnia 23.03.2018 r. w Naszym Przedszkolu Kolejne Wielkie Święto - Nasz Sebuś skończył 5 lat ';)

To niesamowity czas Kochany - na Naszych oczach z małego Sebusia stajesz się Sebastianem ';) Coraz bystrzejszy, coraz inteligentniejszy i jeszcze wyższy ';) Jesteś z Nami kolejny rok - bardzo się cieszymy, że to już Twoje kolejne wspaniałe święto w Naszym Przedszkolu. Każdego Dnia Twojej obecności w Przedszkolu pojawia się kolejne słońce ';)- pełne ciepła i nieskończonej energii, którą czasem ciężko opanować, ale dzięki temu Wszyscy ładujemy swoje baterie, by móc Cię dogonić i wspólnie z Tobą celebrować każdy magiczny dzień ';)

Tego Dnia też celebrowaliśmy wspólnie z Tobą - Twoje jedyne i wspaniałe święto ';) Miło jest śpiewać i tańczyć, bawić się, śmiać i zajadać pysznościami. Dziękujemy Tobie i Twoim Rodzicom za tę możliwość i za prezenciki ';) Tobie zaś Życzymy z całego serca:

Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
w każdej chwili moc radości.
Niech Ci pachną kwiaty, drzewa
i niech wszystko „sto lat” śpiewa!
Dużo uśmiechu, czułej miłości
udanych imprezek i wspaniałych gości
zdrowego życia, późnej starości
niech zawsze radość w Twym sercu gości!

Wszystko, co było Twoim marzeniem...
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione!

Sto Lat! Sto Lat! Sto Lat!
Relacja 2018-03-26, 00:34 | autor: Hanna Pietraszko