Urodziny Naszego Huberta !!!

Dnia 07.03.2018 r. Świętowaliśmy w Naszym Przedszkolu Urodzinki Naszego Huberta ';)

Kochany - bardzo się cieszymy, ze jesteś z Nami. Tak przyjemnie jest patrzeć na Twój uśmiech, kiedy się uśmiechasz, miło słuchać, kiedy opowiadasz różne historie i fajnie bawić się z Tobą, jeśli masz ochotę na zabawę ';)
A w Dniu Twoich Urodzin cieszyliśmy się, że mogliśmy dzielić z Tobą tak wspaniałe chwile, jakie są tylko wtedy, gdy kończy się 3 lata ';)

Świetnie było bawić się z Tobą, tańczyć, śpiewać i zajadać przepysznym tortem, który przygotowałeś na wspólnie ze swoimi rodzicami ';)

Składamy Ci najgorętsze i najwspanialsze Życzenia Urodzinowe:

Abyś każdego dnia na nowo zachwycał się życiem,
niepowtarzalnym i jedynym,
miłością - wszechobecną i cierpliwą,
przyjaźnią - niezniszczalną i cichą,
i uśmiechał się do siebie i świata.
Życzymy Ci pogody Ducha i tej dziecięcej fantazji - niech pozostanie z Tobą na długie, długie lata i pozwala zachwycać się wszystkim, co tylko będzie wokół Ciebie !!!
Życzymy Ci słońca na niebie,
smaku, zapachu w codziennym chlebie,
ptaków, motyli i chwil radosnych,
a w sercu zawsze zielonej wiosny!

Sto Lat! Sto Lat! Sto Lat!
Relacja 2018-03-26, 00:14 | autor: Hanna Pietraszko