Wycieczka do Lidla ...

W ramach tematyki związanej z zakupami w Naszym Przedszkolu nie mogło zabraknąć wycieczki do sklepu na zakupy ';) Bo jak najlepiej nauczyć się zasad obowiązujących w sklepie i podczas zakupów, kiedy nie robi się ich w praktyce?

Dlatego też wspólnie z Naszymi Paniami postanowiliśmy się wybrać na zakupy!! Przeszliśmy przez cały sklep w poszukiwaniu interesujących Nas produktów omawiając kolejno wszystkie mijane po drodze alejki i pułki z towarem. W sklepie można miło spędzić czas- my też udowadniamy to zakładając sobie różne peruki- hihi.

Zakupy to fajna sprawa, choć czasem bywają męczące i zabierają duuużo czasu.

Dzięki tej wycieczce przećwiczyliśmy zachowanie w sklepie, omówiliśmy produkty w nim sprzedawane, przypomnieliśmy zasady wykładania i płatności za towar i oczywiście nabyliśmy to, co bardzo lubimy zajadać ';)

DZIĘKUJEMY dla sklepu Lidl za możliwość nauki w praktyce ';)
POZDRAWIAMY WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW!!!
Relacja 2018-02-25, 22:16 | autor: Hanna Pietraszko