BAL KARNAWAŁOWY 2018 r.

Dnia 12.02.2018 r. w Naszym Przedszkolu odbył się jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny BAL KARNAWAŁOWY!!!!

Nasze Wspaniałe "Słoneczka" cudnie się poprzebierały i tylko przebierały nóżkami, by już zacząć się bawić w rytm gorących hitów!!!

Tak też i było. Zaraz po śniadaniu zaczęliśmy wspaniałą zabawę. Jak karnawał, to karnawał, jak się bawić to się bawić. Każde "Słoneczko" musiało mieć swoje 5 min. dlatego też wszyscy zostali sfotografowani ';) Oprócz tego był wybieg GWIAZD, gdzie każdy z Naszych niesamowitych Przedszkolaków mógł się zaprezentować w stroju swoich marzeń ';)

Królowały niezwykłe Księżniczki mające cudowne moce, superbohaterowie i służby ratownicze ';)

Bal jak się patrzy - tańce, zabawa, konkursy. I cała magia ';) Każdy mógł rozwinąć swoje skrzydła. Wzlecieć do chmur i bujać w obłokach ';) Więc bujaliśmy, aż prawie "padliśmy" z wyczerpania. Szczęśliwi i uśmiechnięci ';)

Taneczna zabawa to jest super sprawa!!!

Zapraszamy do Naszej fotogalerii ';)
Relacja 2018-02-18, 23:17 | autor: Hanna Pietraszko