Urodzinki Naszej Majeczki !!!

Dnia 09.02 w Naszym Przedszkolu wielkie święto - otóż Nasza Kochana Majeczka skończyła 3 latka!!!

Uwielbiamy Urodzinki dlatego też niezmiernie się ucieszyliśmy, kiedy Nasza Mała Królewna chciała świętować Wspólnie z Nami ';)

To niezwykłe, kiedy ktoś jest starszy o kolejne miesiące, a My możemy wspólnie z nim bawić się i świętować Jego Dzień. Tak właśnie było. Jak Nasza tradycja mówi zaśpiewaliśmy Majusi 100 Lat!!! Złożyliśmy Jej moc wspaniałych i płynących z naszych serduszek życzeń. Tańczyliśmy, bawiliśmy się i śpiewaliśmy ';)

Majka przyniosła przepyszny tęczowy tort, który zjedliśmy ze smakiem, gdy tylko podano do stołu ';)

Serdeczne podziękowania Naszej Królewnie i jej mamusi za takie pyszności - za cukieraski teeeeż ';)

/A Tobie Kochana życzymy:

Wszelkiego powodzenia,
Miłości, Radości i w życiu spełnienia ';*!!!
Relacja 2018-02-18, 23:05 | autor: Hanna Pietraszko