Święty Mikołaj w Skansenie...

Dnia 14.12.2017 r. Nasze wspaniałe "Słoneczka" pojechały na wycieczkę do Skansenu.
.

I zaczęła się niesamowita przygoda wkraczania w świat dawnych zwyczajów:

Poznaliśmy stare sposoby wytwarzania pocztówek, nawet sami próbowaliśmy swoich sił przy produkcji ';)

Obejrzeliśmy dawny wystrój chat, poznaliśmy sposób produkcji opłatka, którym z takimi życzeniami dzielimy się z bliskimi na święta i oczywiście to co najmilsze sercu dziecka - poznaliśmy świętego Mikołaja. Dowiedzieliśmy się, jaka była jego historia i jakie były jego pierwsze prezenty.

I nie ukrywamy, że fajnie było przejechać się wspólnie autokarem i choć było zimno, warto było odwiedzić te wspaniałe miejsce ';)

Dziękujemy Wam Kochani Rodzice i Wspaniałe Panie za umożliwienie Nam takiej wycieczki i zapraszamy do Naszej Galerii Zdjęć ';)
Relacja 2017-12-17, 22:49 | autor: Hanna Pietraszko