Urodzinki Naszego Kacperka ';)

Dnia 06.06.2017 r. w Naszym Słonecznym Przedszkolu obchodziliśmy wielkie święto ';)

Otóż Nasz Kochany Kacperek obchodził dziś swoje 4 urodziny !!!

I jak na każdych urodzinkach Nasze Przedszkolaki i tym razem niezawodnie odśpiewały Sto Lat!!!... w trzech wersjach, w tym raz w wersji anglojęzycznej... ';)
złożyliśmy Kacpusiowi życzenia płynące prosto z Naszych małych i dużych Serc i wspólnie świętowaliśmy!!!

Bawiliśmy się, tańcowaliśmy, śpiewaliśmy i zajadaliśmy się pysznościami przygotowanymi przez Rodziców Kacperka ';)

To niesamowite jak cudowne są te nasze urodzinki. Jeszcze niedawno były to 3 dziś są już 4:

Kochany Kacperku Życzymy Ci tylko najmilszych i najwspanialszych chwil w Życiu...
Dajemy Ci w ręce Szczęście, Radość i Miłość i pragniemy byś nosił je dumnie po całym świecie!
Gdziekolwiek będziesz i cokolwiek będziesz robił pamiętaj, że już zawsze nosić będziesz pozytywną energię przekazaną Ci przez Nas:
Buziaki i raz jeszcze Najlepsze Życzenia Kochanie!!!

Sto Lat! Sto Lat!! Sto Lat!!!
Relacja 2017-06-06, 23:49 | autor: Hanna Pietraszko