Urodzinki Naszego Ignasia!

Dziś w Przedszkolu Wielkie Święto.

Kolejne z Naszych Słoneczek miało urodzinki ';) - Ignacy skończył dziś 4 lata!!!

Kochany bardzo się cieszymy, że jesteś z Nami.
Pamiętamy, jak jeszcze niedawno śpiewaliśmy Ci sto lat na Twoje 3 urodzinki i zjadaliśmy czołgi z Twojego tortu, a okazuje się że to już rok minął i o tenże sam rok - Ty jesteś już starszy. Czas leci szybko dlatego też korzystaj z dzieciństwa póki możesz i baw się każdego dnia :)

To wspaniałe móc obserwować jak wszyscy rośniecie i zmieniacie się z biegiem czasu, jak stajecie się coraz mądrzejsi, bystrzejsi i więksi ';)

Drogi Ignasiu - Życzymy Ci wszystkiego, co tylko najlepsze, najwspanialsze i najmilsze ';) Niech spełniają się Twoje marzenia, niech świat się do Ciebie śmieje i ludzie niech będą Ci przychylni. Żyj zawsze zgodnie ze swoim sumieniem i tym co masz w sercu ';* Szczęścia, Radości, Zdrówka i Miłości na zawsze !!

Sto Lat, Sto Lat, Sto Lat!!!

Dziękujemy serdecznie za pyszne batoniki i wspaniałą zabawę ';)
Relacja 2017-04-18, 22:24 | autor: Hanna Pietraszko