Publikacje nauczycieli

• Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce -masz już jeden roczek więcej! W październiku w grupie Pszczółek swoje piąte urodziny Filip. Z tej okazji Panie wraz z dziećmi zaśpiewały uroczyste "Sto Lat" i złożyły życzenia urodzinowe. Solenizant otrzymał prezent

2018-12-14, 07:17 Dorota Szpreniec
  • „Wczoraj rosłaś na polanie dzisiaj przyszłaś do nas jakie miłe to spotkanie choinko zielona...” Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W naszym przedszkolu również nie mogło zabraknąć tego rytuału. Tuż przed wizytą św. Mikołaja długo oczekiwanego gościa przedszkolaki z grupy Pszczółki

2018-12-14, 07:15 Dorota Szpreniec
  • W czwartek 6 grudnia w przedszkolaki odwiedził Mikołaj z mnóstwem prezentów. Dzieci przywitały Go piosenką i wierszykami przygotowanymi specjalnie na tą okazję. W tym dniu Pszczółki przyszły do przedszkola w mikołajkowych czapeczkach. Podczas zajęć dzieci poznały dawne tradycje mikołajkowe i wykonały pracę techniczną- zawieszkę na choinkę,

2018-12-14, 07:11 Dorota Szpreniec
  • Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W naszym przedszkolu również nie zabrakło tego rytuału. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawieszały bombki, własnoręcznie zrobione łańcuchy i kolorowe lampki. Choinka wyglądała przepięknie. Wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.

2018-12-13, 22:55 Joanna Kutkowska
  • Przed dziećmi nie lada wyzwanie bo dużych puzzli układanie. A że to przygotowania do świąt to postanowiliśmy ułożyć i pokolorować puzzle "choinkę" w ramach zajęć plastycznych. Skrzaty jak zwykle doskonale sobie poradziły a efekt mogą podziwiać wszyscy, którzy nas odwiedzają.

2018-12-13, 22:41 Joanna Kutkowska
  • Jak co roku, w miesiącu grudniu p. Maciej przybył do naszej placówki, aby dzięki pięknie dobranym (bardziej oraz mniej znanym), bardzo ciekawie zaaranżowanym kolędom i pastorałkom wprowadzić do naszego przedszkola iście świąteczny nastrój! Wspólne muzykowanie stało się również doskonałą okazją ku temu, aby porozmawiać o istocie Bożego

2018-12-13, 21:53 Paulina Dębiec
  • Sobotnie wspomnienia LATINO FEVER - turniej tańca który odbył się w Łochowie. Gratulacje dla naszych wspaniałych złotych medalistów.

2018-12-13, 21:24 Katarzyna Chawałkiewicz
  • Relacjonuje: Karolina Cieślak Jagódki wybrały się do Biblioteki Osiedlowej. Podczas lekcji bibliotecznej dzieci mogły dowiedzieć się jakie są zasady wypożyczania książek a także co poza czytaniem książek oferuje biblioteka.

2018-12-13, 21:18 Barbara Kowalska
  • W dniu 11 grudnia 2018r wybraliśmy się na wycieczkę "Szlakiem historii" do neogotyckiego Pałacu i parku w Starejwsi. Do XVI wiecznego Pałacu weszliśmy przez bramę i most na fosie. Mijając podjazd pałacowy weszliśmy do środka. Już w wejściu zobaczyliśmy piękną reprezentacyjną klatkę schodową, Salę Białą, Malinową oraz Myśliwską zwaną pod Głowami.

2018-12-13, 21:17 Katarzyna Chawałkiewicz
  • Malowanie na ekranie - zabawa kolorami. Edukacja z tablicą interaktywną w grupie Motylki i Pszczółki.

2018-12-13, 21:07 Aneta Szymanek
Wyświetl