Urodzinki Naszego Bartusia !!!

Dziś w Naszym Przedszkolu Świętowaliśmy Wspaniałą uroczystość Nasz Bartuś skończył 3 latka ';)

Miło jest patrzeć, jak Nasze Przedszkolaki dorastają i z dnia na dzień stają się większe, mądrzejsze i coraz więcej potrafią, a urodzinki to taki wyznacznik "dorastania" ';)

Tak więc My, jak tradycja nakazuje, oczywiście zaśpiewaliśmy Naszemu Solenizantowi.
Ale tym razem dodaliśmy też coś, czego jeszcze nie było - otóż zagraliśmy "Sto Lat" na instrumentach...

... no ok. może wyraz zagraliśmy jest troszkę zbyt naciągany, ale w każdym bądź razie bardzo się staraliśmy, by to, co gramy, współgrało z tym, co śpiewamy ';)
I WYSZŁO ';) Bartuś się cieszył, uśmiechał się, a o to w tym wszystkim chodzi - o dobrą zabawę oczywiście!!!

Złożyliśmy Bartusiowi również Życzenia - każdy starał się dać coś od siebie i wypracowaliśmy sobie nagrodę - zostaliśmy poczęstowani pysznymi słodkościami, które zabraliśmy do domku ';)

Jak na zabawę urodzinową przystało były również i tańce - połamańce - i ach jak było wesoło, a jak już się pomęczyliśmy zasiedliśmy do stolików i ponownie odśpiewaliśmy "Sto Lat", a Bartek zdmuchną świeczkę "trzylatkę" i pomyślał życzenie - "Oby się spełniło Kochany ';)"

Później oczywiście zjedliśmy Przepyszny Tort, za który serdecznie Dziękujemy Rodzicom Bartusia - baaaardzo Nam smakował!!!

Bartoszku raz jeszcze Życzymy Ci wszystkiego Najlepszego!!

Niech los Ci sprzyja, a słońce i gwiazdy niech rozświetlają Ci każdą z Twoich dróg !!!

Buziaczki ';* ';* ';*
Relacja 2016-08-16, 23:04 | autor: Hanna Pietraszko