Zajęcia Ekologiczne!!!

We środę 08.06.2016 r. w Naszym Przedszkolu odbyły się zajęcia ekologiczne. Tematem zajęć było znakomite hasło uczące już od najmłodszych lat, w jaki prosty sposób dbać o Ziemię: "Segreguję, świecę przykładem"!!!

Podczas zajęć Pani bawiła się z dziećmi w różne zabawy uświadamiające im, w jaki sposób, bardzo prosty zresztą mogą się one przyczynić do dbania o przyrodę na Ziemi. Mianowicie należy segregować Śmieci Mili Państwo.

Dzieciaki uczyły się do którego pudła, co się wrzuca, jakie symbole przypisane są do jakich odpadów i segregowały śmieci do "śmieciareczek" ';)

Na zakończenie cała grupa uzyskała dyplom, a każde dziecko z osobna otrzymało prezent w postaci torebki ekologicznej, malowanki i odblasku.

Dziękujemy bardzo za wspaniałe, edukacyjne zajęcia i tyle ciekawych zabaw uczących Nas poprawnego zachowania!!!
Relacja 2016-06-09, 23:11 | autor: Hanna Pietraszko