Wycieczka do Gabinetu Dentystycznego !!!

Dnia 04.03.2016 roku Nasze Kochane przedszkolaki odwiedziły pobliski Gabinet Dentystyczny "EURODENT".

Panie świetnie Nas przyjęły. Opowiedziały czym zajmuje się dentysta, oprowadziły po gabinecie, pokazały specjalistyczny sprzęt dentystyczny, tłumacząc do czego on służy, no i oczywiście mogliśmy podjechać w górę i w dół na fotelu dentystycznym. Myślę, że ta wizyta bardzo się spodobała Naszym Przedszkolakom.

Panie zaprosiły Nas ponownie. Obiecały, że następnym razem zrobią Nam przegląd Naszych ząbków i jeśli rodzice się zgodzą polakierują Nam ząbki ';) Myślimy, że to świetna propozycja, ponieważ dbanie o higienę jamy ustnej to nie tylko codzienne kilkukrotne szorowanie szczoteczką z pastą. Należy ząbki odpowiednio zabezpieczyć i zapobiegać powstawaniu uszkodzeń, czyli zagnieżdżaniu się w nich "robaczków".

Dziękujemy Paniom z "EURODENTU" za wszystkie informacje i ciekawe wskazówki. Za te naklejeczki też dziekujemy ';)
Relacja 2016-03-04, 21:02 | autor: Hanna Pietraszko