Nasza Rytmika ';)

We czwartki przychodzi do nas Pani Michalinka. Zawsze cieszymy się na to spotkanie, ponieważ Pani prowadzi z nami zajęcia z rytmiki i umuzykalnienia.

Uwielbiamy je, gdyż rozwijają nasz słuch, poczucie rytmu, kształtują naszą dyscyplinę rytmiczną, uwrażliwiają nas na różne elementy muzyki.

Uczymy się np. spostrzegać zmiany dynamiki i reagować na nie ruchem, uczymy się też reagować na temat melodyczny. Podczas zajęć wprowadzane są zabawy, których celem jest rozwijanie naszej twórczej inwencji - są to między innymi improwizacje ruchowe śpiewane i grane. A przede wszystkim na tych zajęciach zaspokajamy naszą naturalną potrzebę ruchu i aktywności, a wszystko to w połączeniu z tym co kochamy najbardziej- z muzyką i tańcem ';)

Popatrzcie jak dobrze się bawimy ';)
Relacja 2015-11-21, 22:57 | autor: Hanna Pietraszko