Nabór na rok szkolny 2015/2016

Przedszkole "Słoneczka" Aleja Jana Pawła 59 C (osiedle Złote Tarasy, wyjazd w kierunku Warszawy) zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

Zapewniamy:
- bardzo dobre warunki lokalowe
- zajęcia dydaktyczne dostosowane do wieku dziecka,
- bezpieczną i przyjazną atmosferę,
- szeroką gamę zajęć dodatkowych: zajęcia umuzykalniające z rytmiką, zajęcia logorytmiczne, język angielski i inne.

- możliwość pozostawienia dziecka na godziny (również w godzinach wieczornych, bądź w weekendy),
- możliwość wyprawienia urodzinek czy innych uroczystości okolicznościowych dla dzieci,

Przyjmujemy wszystkie dzieci, także ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi.

Czesne miesięczne w roku szkolnym 2015/2016 wynosi 300 zł: + koszty wyżywienia. Bezzwrotna opłata rejestracyjna wynosi 300 zł.

W celu zapisania dziecka do Przedszkola Słoneczka, prosimy o kontakt z dyrektorem placówki: Hanna Pietraszko, tel. 602 650 828

Komunikat 2014-05-02, 20:00 | autor: Adam Rolbiecki