Przedstawienie "Królewna Śnieżka"

W poniedziałek w Naszym Przedszkolu gościli wspaniali ludzie - przyjechali aktorzy Studia Artystycznego Efekt z przedstawieniem pod tytułem "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków".

Nie była to do końca bajka, jaką wszyscy znamy, a trochę inna, w innej inscenizacji i aranżacji.

Bardzo lubimy oglądać aktorów na scenie i podziwiać ich pracę, dlatego niezmiernie się cieszymy, że mogliśmy obejrzeć to przedstawienie.

Każda bajka czegoś nas uczy i pozostawia w główce oprócz wspaniałych wspomnień i niezapomnianych wrażeń kawałek mądrości, którą warto znać :)

"W większości bajek musimy zetknąć się ze złem, gdyż tylko wtedy mamy szansę zrozumieć, jakie mogą być konsekwencje nieodpowiednich wyborów.

W tej historii poznamy zatem nie tylko ciepłą i dobroduszną Śnieżkę, ale również Królową z sercem przepełnionym zazdrością. A wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że zło nie cofnie się przed niczym, aby zapanować nad dobrem. Dowiemy się wkrótce, co ostatecznie zwyciężyło…

Pouczająca opowieść o tym, jakie skutki niesie za sobą zazdrość, która może nam towarzyszyć już od najmłodszych lat. Jednak i w tym przypadku nauka cennych wartości została przez nas okraszona dużą dawką dobrego humoru. Jaką rolę odegra przezabawne Zwierciadło Królowej? Kim okażą się Krasnoludki – może znajdziemy je wśród naszej publiczności? Czy Śnieżkę uda się uratować przed niecnymi planami złej macochy? Spektakl nie tylko zagwarantuje świetną zabawę, ale i odpowiedzi na wszystkie pytania!"

scenariusz pisała Paulina Tokarzewska
Relacja 2020-11-13, 17:35 | autor: Hanna Pietraszko