Pożegnanie Julii i Klaudii

W ostatnim tygodniu czerwca mieliśmy miłe ale i przykre święto - otóż żegnaliśmy dwie nasze super koleżanki.

Klaudia i Julia były w przedszkolu już ostatni dzień, dlatego też wraz z rodzicami postanowiły się z nami pożegnać, by w ten sposób podziękować za wspólnie spędzany czas. Przyniosły do Przedszkola przepyszny tort oraz prezent dla każdego z nas.

Lubimy, kiedy możemy spędzić dzień na wspólnej wesołej zabawie, choć pożegnania nie należą do tych najmilszych.
Kochane dziękujemy za wszystkie wspólnie spędzone chwile, za wasze uśmiechy, za waszą przyjaźń i wasze miłe towarzystwo.

Żegnając Julię i Klaudię - bawiliśmy się z nimi, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, wręczyliśmy serce z naszymi odbitymi dłońmi i zajadaliśmy pyszny tort.
Złożyliśmy dziewczynkom życzenia wszelkiego w życiu powodzenia, radości, szczęścia i miłych dni, tak by przez życie odważnie szły.

Kochane miejcie zawsze otwarte serca i umysły, bawcie się i uczcie każdego dnia. Poznawajcie nowe zabawy i doświadczajcie mnóstwo nowych rzeczy. Rośnijcie zdrowe i zawsze miejcie wielu dobrych przyjaciół.

Życzymy Wam wszelkiego powodzenia ';) ';* ';)
Relacja 2019-07-01, 20:00 | autor: Hanna Pietraszko