Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

W piątek 21.06.2019 r. Nasze Słoneczka, uroczystym wystąpieniem, oficjalnie zakończyły Rok Szkolny 2018/2019.

Kochani nie będziemy rozpisywać się na temat zakończenia, ponieważ byliście tam, widzieliście, a nawet nagraliście Wasze cudowne pociechy ';)

My ze swojej strony chcielibyśmy Całym Zespołem Słoneczek Podziękować Państwu i Państwa Dzieciom za wspólny szczęśliwy i udany rok ';)

DZIĘKUJEMY za wszystkie wspólne chwile każdego dnia.

Dziękujemy za Waszą pomoc w prowadzeniu ciekawych edukacyjnych zajęć (opowiadanie o swoich zawodach, przygotowaniu do wykonywania określonego zawodu),dziękujemy za wszystkie poczęstunki podczas uroczystości i urodzin i przede wszystkim dziękujemy za pasję, którą macie w sobie!!!

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dzieci uśmiech i zadowolenie jest bezcenne. Wsparcie ze strony rodziców, życzliwość i praca na rzecz przedszkola, akceptacja planów i zamierzeń to ogromna pomoc w kształceniu i wychowaniu naszych dzieci, dlatego też składamy na Wasze ręce serdeczne podziękowanie za zaangażowanie i okazaną pomoc na rzecz naszej placówki!!!

Przekonaliśmy się, że zawsze możemy liczyć na osoby o wielkim sercu, które chętnie pomagają innym.

„ Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,
że tylko to wszystko co robimy dla innych, jest tym,
co naprawdę warto robić”

Caroll Lewis

DZIĘKUJEMY !!!! ';) ';*

Do Zobaczenia w sierpniu :)

(w LIPCU Przedszkole i dzieciaki mają WAKACJE!! ";)
Relacja 2019-06-24, 21:21 | autor: Hanna Pietraszko