Pożegnanie Naszej Koleżanki ';*

W minionym tygodniu musieliśmy pożegnać się z Naszą Wspaniałą koleżanką.

Marysieńka przeprowadza się i już niestety nie będzie uczęszczała do Naszego Przedszkola.

Kochane Słoneczko Dziękujemy Ci za wszystkie te wspaniałe dni, kiedy razem z Tobą do Naszego Przedszkola wpadały cudowne promienie ciepłego i radosnego słońca. Jesteś jak zapalnik szczęścia - miła, kulturalna, dobrze wychowana i tak uśmiechnięta. Nawet nie wiesz, jak będzie Nam Ciebie brakować.

Na pożegnanie wręczyliśmy Marysi wielką laurkę z odbitymi rączkami każdego z nas - mamy nadzieję, że będzie Ci przypominać o Nas. Nasze wspólne zdjęcia zaś, niech będą miłym wspomnieniem na całe życie.

Dziękujemy Twoim rodzicom za zaufanie, jakim obdarzyli nas posyłając Cię do naszego przedszkola.

Pamiętajcie - drzwi naszego przedszkola zawsze są dla Was otwarte, będziemy czekać na odwiedziny.

Pragniemy Życzyć Ci samych najwspanialszych dni!!! Mnóstwa uśmiechu i radości w życiu oraz wszelkiego powodzenia na dalszej drodze Twojego życia. Kochana zawsze o Nas pamiętaj, odwiedzaj Nas i nie zapomnij - TU ZAWSZE BĘDZIE TWÓJ DOM ';) ';* ';)
Relacja 2019-06-03, 00:44 | autor: Hanna Pietraszko