Wycieczka do Biblioteki

W piątek minionego tygodnia wybraliśmy się na wycieczkę do biblioteki - Filii Książnicy Podlaskiej nr 8 przy ul. Witosa

Odbyliśmy niesamowite zajęcia na temat rozwoju książki, dowiedzieliśmy się, jak wyglądały kiedyś i jak wyglądają dziś. Zwiedziliśmy także bibliotekę i poznaliśmy pracę bibliotekarza Pani bibliotekarka opowiedziała Nam wiele ciekawych rzeczy na temat biblioteki i samych książek. Pokazała Nam różne książki i te dla dorosłych i te dla dzieci. Jedne miały ciekawe strony, które po otwarciu ukazywały piękne trójwymiarowe obrazki, inne miały strony sensoryczne, które dawały serię różnych wrażeń dotykowych przy pogłaskaniu ich, a jeszcze inne były tak ciężkie, że ledwo udało Nam się je podnieść, tyle miały stron';)

Było super ';) Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej wycieczki i bardzo byśmy chcieli odwiedzać ją częściej.
mamo i tato zabierzcie nas i załóżcie nam kartę - będziemy wspólnie wypożyczać książki i wędrować przez ich wszystkie strony ';)

ZAPRASZAMY do FOTOGALERII ';)
Relacja 2019-05-12, 23:29 | autor: Hanna Pietraszko