Przedszkoliada tour!!!

23.03.2019 r. Nasze Przedszkole brało udział w świetnym przedsięwzięciu sportowym Orlen Przedszkoliada Tour.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR, to największy w Europie cykl imprez o charakterze sportowym dla Aktywnych Przedszkolaków.

W imprezach z cyklu ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR biorą udział przedszkola i ich reprezentacje – uczestnicy ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. W ósmej edycji, odbyło się 70 imprez zorganizowanych w ponad 40 lokalizacjach na terenie całej Polski.
Cykl rozpoczął się sześcioma imprezami w Szczecinie w hali NETTO ARENA 12 stycznia 2019r. We wszystkich imprezach wzięło udział ponad 15 000 uczestników, dopingowanych przez kolejne tysiące kibiców-rodziców, przy aktywnym udziale sportowców z klubów sportowych będących Partnerami Sportowymi imprez ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR.

Do głównych celów ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR zalicza się:
*Zapewnienie dzieciom udziału w często pierwszej w życiu imprezie sportowej.
*Rozrywkę i edukację ruchową.
*Przeciwdziałanie otyłości i zapobieganie późniejszym zwolnieniom z WF.
*Możliwość zaprezentowania umiejętności nabytych w systemie Przedszkoliada.pl.
*Kreowanie postawy Fair Play, jak i zasad zdrowej, sportowej rywalizacji.
*Promocję aktywności ruchowej jako doskonałej formy spędzania wolnego czasu.
*Spotkanie uczestników z Kangurem Przedszkoliada.pl.
*Oprawę artystyczną gwarantująca wspaniałą zabawę.
*Promocję marek i produktów zbieżnych z filozofią Przedszkoliada.pl.
*Dostarczenie uczestnikom atrakcji i niespodzianek, tak przez nich lubianych.
*Zapewnienie zwycięstwa wszystkim uczestnikom ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR.

I zwyciężyliśmy - Super się bawiliśmy, ruszaliśmy się, braliśmy udział w różnych dyscyplinach sportowych nabywając nowe umiejętności, rywalizowaliśmy z innymi i z własnymi wynikami i dzięki temu czujemy się bardzo szczęśliwi i spełnieni.

Kochani zapraszamy do naszej GALERII i do odwiedzenia linku:

Zdjęcia wykonał i umieścił tata Naszej Basieńki, któremu serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!!!
Relacja 2019-03-31, 23:06 | autor: Hanna Pietraszko