Sadzimy Kwiaty i Fasolkę ';)

Wiosna to cudowna pora roku. Już na samym jej początku zaczynam,y całą gamą kolorów i barw. Przoduje oczywiście zielony - pojawiają się pąki na drzewach, z ziemi wybijają się pierwsze kwiaty - dookoła zaczyna się robić soczyście i wesoło.
My też witamy Wiosnę, dlatego postanowiliśmy założyć w przedszkolu swój własny ogródek. 4 - 5 latki sadziły kwiatki, a 3 latki sadziły fasolę te niezwykle edukacyjne zajęcia pomogły nam zrozumieć czego potrzebują do życia kwiaty i w jaki sposób je pielęgnować.

Zajęcia praktyczne to świetna sprawa
, ponieważ nic nie da nam takich umiejętności, jak własna praktyka ';)

Jesteśmy baaardzo zadowoleni, a na efekty naszej pracy będziemy musieli troszkę poczekać i to nie biernie, ale czynnie - teraz każdego dnia musimy doglądać naszego wysiewu i dbać, by nasza roślinka miała wszystko czego potrzebuje do życie: słońce, wodę (oby nie za dużo) i przyjaciela, który o niej pamięta ';)

Popatrzcie sami, jak świetnie sobie radziliśmy ';)
Relacja 2019-03-20, 22:16 | autor: Hanna Pietraszko