Urodzinki Juleczki!!!

W tym tygodniu świętowaliśmy 5 urodzinki Naszej Kochanej koleżanki ';)

Julciu to niesamowite - skończyłaś już 5 lat!!! Skarbie jesteś z nami kolejny rok, a my niezmiernie się cieszymy mogąc patrzeć, jak rośniesz, rozkwitasz i co dnia zdobywasz nowe wiadomości i umiejętności. Jesteśmy z Ciebie dumni ';)

W Dniu Twojego święte bardzo Nam miło było bawić się z Tobą uroczyście obchodząc Twoje urodzinki - tańczyć z Tobą, zajadać się pysznym tortem i do utraty tchu śpiewać Ci sto lat!!! I składać najserdeczniejsze życzenia.

Teraz raz jeszcze pragniemy złożyć Ci najwspanialsze i najlepsze życzenia urodzinowe i życzyć Ci tego, czego Ty sama sobie życzysz, a przy okazji:

Życzymy Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata,
cichej dojrzałości jesieni
i mądrości dostojnej zimy,
wielu chwil radości,
aby każdy dzień był dla Ciebie
niezapomnianą przygodą
i powodem do zadowolenia.
Chcielibyśmy, aby nigdy nie zabrakło Ci miłości najważniejszych osób w Twoim życiu i zdrowia.
Bądź zawsze szczęśliwa i wyrozumiała.
I oby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój.

Sto Lat! Sto Lat!! Sto Lat!!!

Serdecznie dziękujemy Tobie i Twoim Rodzicom za pyszny poczęstunek i wspaniałe prezenty. BUZIAKI ';* ';* ';*
Relacja 2019-03-10, 22:21 | autor: Hanna Pietraszko