Wizyta elektryka w Przedszkolu

W minionym tygodniu odwiedził Nas w Przedszkolu Elektryk - tata naszego kolegi ';)

Pokazał Nam czym jest prąd. Opowiedział, jak działa, omówił sposoby wytwarzanie prądu i oczywiście zaprezentował drogę jaką musi przejść prąd, by trafić do naszych domów i pomagać Nam, kiedy za oknem nie ma już wystarczająco dużo światła.

Powiedział również jak mamy się zachowywać w pobliżu "miejsca zamieszkania prądu", czyli co i jak można, a czego nie można robić w kontakcie z prądem.

Dziękujemy Panu baaardzo serdecznie za świetne przygotowanie, za wspaniałą lekcję i za mnóstwo nowych wiadomości, które są przecież tak ważne i istotne dla każdego z nas. Zdobyta wiedza na pewno pomoże nam lepiej zrozumieć świat, który nas otacza.

Pozdrawiamy i zapraszamy częściej ';)
Relacja 2019-03-10, 22:04 | autor: Hanna Pietraszko