Jesteśmy konstruktorami...

W tym tygodniu poznaliśmy wiele wynalazków, właściwie stwierdziliśmy, że na całym świecie, w każdym kraju i w każdym domu codziennie korzystamy z mnóstwa świetnych wynalazków, bez których ciężko by nam było funkcjonować, byłoby znacznie trudniej.

Codziennie korzystamy z laptopów, komputerów, tabletów czy telefonów. Postanowiliśmy więc, że każdy stworzy sobie swój własny laptop - i tak też zrobiliśmy. Zapoznaliśmy się z klawiaturą, a na ekranie wyrysowaliśmy swoje ulubione rzeczy. I każdy z Nas był ogromnie dumny i szczęśliwy!!!

W ramach pracy technicznej z kolei stworzyliśmy Rakiety Kosmiczne, bo przecież wiecie, że gdzieś tam w głębi duszy każdy z Nas chciałby choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości, polecieć w KOSMOS i popatrzeć na wszystko z góry. Teraz mamy taką możliwość - przynajmniej w zabawie ';)

Popatrzcie sami... ';)
Relacja 2019-03-03, 22:15 | autor: Hanna Pietraszko