Architektem być...

Dziś mieliśmy niesamowitą przygodę - wyruszyliśmy na spotkanie z Panią Architekt ';)

W nawiązaniu do zeszłotygodniowego tematu odwiedziła Nas Pani Ania - mama naszego przedszkolnego kolegi.
Przyszła, by opowiedzieć nam jak wygląda i na czym polega praca architekta ';)

Pani Ania zajmuje się projektowaniem - ale co to takiego właściwie oznacza - no właśnie - dzięki tej wizycie poznaliśmy zawód, który choć ciekawy wymaga wiele pracy i czasu.

Wiemy już, że trzeba się dobrze uczyć, mieć wizję przestrzenną i dobry gust do zestawiania różnych rzeczy, wtedy można zaczynać działać!

Nasz gość był świetnie przygotowany do zajęć. Opisał nam krok po kroku jak pracuje architekt. Później dostaliśmy swoją pracę, a naszym zadaniem było zaprojektowanie pięknego mieszkania, np. takiego, w jakim sami chcielibyśmy mieszkać.

A po wszystkich udzielonych nam wskazówkach praca poszła nam sprawnie i w miłej, wesołej atmosferze, a każdy z nas zadowolony był z osiągniętego wyniku!

DZIĘKUJEMY PANI ANIU ZA WSPANIAŁĄ PRELEKCJĘ I POŚWIĘCONY CZAS!!!!
JEST PANI WSPANIAŁA ';* ';* ';) ';* ';*
Relacja 2019-02-20, 23:01 | autor: Hanna Pietraszko