Żegnamy Naszych Super Kolegów i Zapraszamy ';)

W zeszłym tygodniu zaskoczyła Nas pewna wiadomość. Niestety musieliśmy pożegnać się z dwójką wspaniałego rodzeństwa, które uczęszczało do Naszego Przedszkola.

Nasz Mateuszek i jego siostrzyczka Lidia zmieniają przedszkole, dlatego chcieli się z Nami pożegnać. My się jednak nie chcemy żegnać, ponieważ Nasze progi zawsze będą dla nich szeroko otwarte ';)

„Kończycie właśnie jeden z etapów edukacji i wkraczacie w kolejny. Pamiętajcie, jesteście dziećmi i waszym nieograniczonym prawem jest zabawa i poczucie bezpieczeństwa - ono przede wszystkim, dlatego też waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech i zadowolenie nawet z małych sukcesów.

To, czego nauczyliście się w naszym przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena waszej pracy. To niezatarte wspomnienia waszego dzieciństwa, ważne a może nawet najważniejsze.

Jesteśmy więc dumni, że mogliśmy w tym uczestniczyć.

Życząc Wam powodzenia w waszej dalszej drodze, życzymy Wam abyście pozostały takie jakie jesteście.”

Kochani jesteśmy baaaardzo szczęśliwi, że tyle czasu byliście Naszymi "Słoneczkami".
Cieszyliśmy się każdego dnia Waszej obecności i nadal niezmiernie miło będzie Nam gościć Was w Naszych progach - Pamiętajcie - one zawsze będą Waszymi progami - Waszym Drugim Domem ';)

Jednocześnie życzymy Wam samych pozytywnych i radosnych chwil w kolejnych waszych doświadczeniach życiowych.

Buziaki od całego Zespołu Przedszkola "Słoneczka" oraz od wszystkich Waszych Kolegów i Koleżanek ';*
Relacja 2019-02-04, 22:23 | autor: Hanna Pietraszko