Dzień Przedszkolaka ';)

19 września w Naszym Przedszkolu mieliśmy wspaniałe święto - Nasze "Słoneczka"obchodziły Dzień Przedszkolaka.

Fajnie jest być Przedszkolakiem
Takim sobie małym żakiem.
Do Przedszkola chętnie chodzić,
Prace z Panią piękne robić.
Wszyscy świetnie się czujemy,
Wieżę z klocków budujemy.
I śpiewamy i tańczymy,
Zjemy obiad, poleżymy.
Malujemy też farbami,
Wycinamy nożyczkami.
Plasteliną wyklejamy,
Radość wtedy wielką mamy!!! (Anna Kalita)

Dzień Przedszkolaka to niesamowite święto dla każdego z nich. Daje im poczucie ważności, sprawstwa, nie mówiąc o ogromie radości, jakie sprawia dzieciom "ich własny dzień"!!!

My również postaraliśmy się, by Nasze Dzieciaki świetnie spędziły ten dzień.
Najpierw wspólnie tańczyliśmy z balonami, przy dźwiękach ulubionej muzyki, rozwiązywaliśmy też zagadki, układaliśmy puzzle z kolorowanek i świetnie się bawiliśmy. Potem zajadaliśmy się pysznościami, a po południu wspólnie z Panem od piłki z PRZEDSZKOLIADY bawiliśmy się na sportowo na "naszym" boisku ';)

Było Świetnie!!! To był Wspaniały Dzień!

Wszyscy wiemy jaki to wspaniały okres - lata przedszkola.
Dzieciaki kochają dobrą zabawę i czas spędzony z przyjaciółmi, a cały nasz personel stara się każdego dnia zapewnić im maksimum radości i nowych, wspaniałych wyzwań.
Wy Kochani Rodzice także bawcie się ze swoimi dziećmi, doceniajcie je i spędzajcie z nimi każdą wolną chwilę - rośnijcie z nimi każdego dnia, a na pewno zbierzecie piękne owoce.

Relacja 2018-09-27, 21:38 | autor: Hanna Pietraszko