Czwarty Tydzień Września - Jesteśmy bezpieczni (24.09 - 28.09)

W tym tygodniu bardzo ważny i potrzebny temat! Rozmawiać będziemy o szeroko pojętym bezpieczeństwie.

Wyjdziemy od tego, jak najlepiej dbać o swoje i swoich najbliższych bezpieczeństwo oraz gdzie i na jaki nr dzwonić, kiedy coś się dzieje!!!

To ważne, by wiedzieć, kto w życiu czym się zajmuje i umieć zwrócić się o pomoc do odpowiednich służb w razie takiej potrzeby. Postaramy się nauczyć tego wspólnie z Naszą Wspaniałą Panią!! Każdy z Nas powie gdzie mieszka, porozmawiamy również o zasadach i przepisach ruchu drogowego i o wykorzystaniu tych przepisów w praktyce.

Mamo i Tato - porozmawiajmy o tym jak być bezpiecznym i zachować bezpieczeństwo ';)

Kochamy Was ';* bo to Wy dbacie o Nas i Nasze bezpieczeństwo każdego dnia!!!

Medal Wam za ten wysiłek, który podejmujecie dla Nas ';* ';* ';* ';* ';* ';* ';* ';* ';* ';* ';* ';* ';*
Komunikat 2018-09-24, 00:25 | autor: Hanna Pietraszko