Pożegnanie Kacperka...

W Naszym Przedszkolu niedawno żegnaliśmy Nasze Wspaniałe "Słoneczko". Nie jest to dla Nas wielkie święto, ponieważ odchodzi od Nas wspaniały chłopak, ale z drugiej strony świetnie się bawiliśmy, ponieważ zasługujesz na najwspanialszą zabawę.

Kacperek od tego roku szkolnego zmienia Przedszkole

- zmiana miejsca zamieszkania to jedno przeżycie, a zmiana przedszkola to już podwójny stres, ale Nasz Kacperek jest super chłopcem, który świetnie sobie poradzi.

Kacperku przyszedłeś do Nas jako mały, nieśmiały chłopiec, a wychodzisz jako duży, mądry, gotowy na nowe wyzwania chłopak ';) Bardzo Miło Nam było mieć w swoich progach takiego "gościa" jak Ty. Jesteśmy z Ciebie dumni ';)

Każdego dnia byłeś z Nami, a My staraliśmy się być z Tobą - wspierać, wspomagać i kształcić najlepiej jak umiemy.

Dziś nadszedł czas rozstania - zaczynasz Nową Przygodę - życzymy odwagi, radości z nowych przyjaźni i mnóstwa nowych wiadomości zdobywanych przez udaną zabawę.

Będziemy tęsknić, więc ZAPRASZAMY do częstego odwiedzania.

Składamy podziękowania za wszystkie wspólnie spędzone chwile i przede wszystkim ŻYCZYMY POWODZENIA!!!
Relacja 2018-09-02, 23:11 | autor: Hanna Pietraszko