Urodzinki Bartusia ';)

I kolejne święto w Naszym Przedszkolu. Nasz Bartuś świętował z Nami już po raz kolejny ';) Otóż Nasze "Słoneczko"skończyło 5 lat.

Kiedy to minęło...?? ';) Jesteś coraz starszy i coraz większy, śmielszy i odważniejszy. Każdego dnia nabywasz nowe doświadczenia i wiadomości, z czego ogromnie się cieszymy. A przede wszystkim niezmiernie jesteśmy radzi, że jesteś z Nami.

Miło Nam było świętować wspólnie z Tobą. Śpiewać Sto Lat oczywiście! Bawić się z Tobą, składać Ci najpiękniejsze życzenia i próbować pyszności przygotowanych przez Ciebie i Twoich Wspaniałych Rodziców - za co im ogromnie DZIĘKUJEMY!!!

A teraz raz jeszcze składamy Ci najwspanialsze Życzenia płynące wprost z Naszych serc i tych małych i tych dużych:

Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek, no i słonik.
Wszyscy razem z balonami
z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce-
masz kolejny roczek więcej!

Trudno myśli ubrać w słowa,
oddać piórem życzeń kwiat..
wyrzec to, co serce chowa..
Napiszemy krótko: żyj 100 lat!!!
Relacja 2018-08-27, 22:28 | autor: Hanna Pietraszko