Urodzinki Jagódki ';)

Nasza Jagódka skończyła już 4 latka świętowaliśmy więc na całego, bo jak nie uczcić tak wspaniałego święta ';)

Kochana pamiętamy doskonale, jak pojawiłaś się w naszych progach - z mama i tatą. Byłaś śliczna i wspaniała, choć trochę nieśmiała i płaczliwa - dziś jesteś już odważną, roześmianą, coraz starszą i mądrzejszą dziewczynką ';) A My bardzo się cieszymy, że dorastasz wspólnie z Nami.

Cieszymy się, że każdego dnia możemy być z Tobą, patrzeć na Twój uśmiech i rozwijać Twoje talenty.

Świetnie bawiliśmy się podczas Twojego Święta. Śpiewaliśmy Sto Lat dla Ciebie, tańczyliśmy z Tobą, składaliśmy Ci najwspanialsze życzenia jakie znamy i oczywiście zajadaliśmy się przepysznym tortem przygotowanym przez Twoich Rodziców.

Dziękujemy serdecznie Tobie i Twoim Rodzicom za przygotowane pyszności dla wszystkich przedszkolaków.

Kochana chcielibyśmy raz jeszcze złożyć Ci najwspanialsze życzenia urodzinowe:

Z okazji 4 Urodzin Księżniczko:
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
niech od dzisiaj radość gości,
lodów, ciastek i słodyczy
tego Ci PRZEDSZKOLE życzy.
Dla Kochanej Dziecinki
życzenia na Urodzinki
Poznaj bajek tysiące,
przygód dwa tysiące,
miej buzię wesołą,
promienną jak słońce!

Dzisiaj nawet mały smoczek
przyszedł na twój 4 roczek.
Przyjmij więc od niego kwiatka
na te Twoje 4 latka.
Wszystkiego najlepszego!