Wycieczka do serwisu samochodowego RyCar

Dnia 13.06.2018 r. Nasze Wspaniałe "Słoneczka" miały niesamowitą i pouczającą wycieczkę. Pojechaliśmy do serwisu samochodowego RyCar. ';)

Jest to polska firma działająca nieprzerwanie od 2003 roku, będąca w całości przedsięwzięciem z kapitałem Polskim.
Wycieczę mogliśmy odbyć dzięki właścicielo firmy, a zarazem Rodzicom - Heleny i Pawła Kukiełka - dwójki z Naszych Dzieci.
Od samego początku wszystkie działania firmy ukierunkowane są na kompleksową obsługę klienta: w momencie kiedy chce kupić lub zamienić auto oraz wtedy, kiedy potrzebuje pomocy i doradztwa w jego obsłudze i naprawie. Firmę można podzielić na trzy działy: SERWIS MECHANICZNY, SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY oraz SALON SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW, w czym mieści się:
* Naprawa silników i podzespołów napędowych
* Diagnostyka i naprawa zawieszenia oraz układu kierowniczego
* Układ hamulcowy wymiana elementów oraz płynów
* Naprawy blacharsko lakiernicze
* Diagnostyka BOSCH CAR SERVICE

Zostaliśmy świetnie przyjęci przez Pana Pawła i jego współpracowników. Dzięki nim dowiedzieliśmy się wielu interesujących i pouczających rzeczy. Mogliśmy obejrzeć samochody, prace związane z ich naprawą, a nawet poznaliśmy miłe zwierzęta (i te żywe i te nie ';).

Dziękujemy serdecznie za tak wspaniałą możliwość, jaką było odwiedzenie serwisu samochodowego i za uchylenie rąbka tajemnicy pracy przy samochodach.

Serdecznie Dziękujemy za możliwość wycieczki Helenie i Pawłowi Kukiełka!!

POZDRAWIAMY i ZAPRASZAMY do Fotorelacji ';)
Relacja 2018-06-22, 23:38 | autor: Hanna Pietraszko