Urodzinki Naszej Marysi !!!

Dziś w Naszym Przedszkolu obchodziliśmy Wielkie Święto...Nasza Marysieńka skończyła 3 latka !!!

Marysiu jesteś wspaniałą, miłą i uśmiechniętą Dziewczyneczką. Świetnie sobie radzisz odkąd do Nas przyszłaś. I choć dopiero skończyłaś 3 latka wydaje się, że jesteś starsza, a wszystko dlatego, że jesteś tak samodzielna, tak dzielna i pracowita.

Dziś śpiewom i tańcom nie było końca - Sto lat, sto lat rozbrzmiewało z Naszych okien.
Dzieciaki składały Ci życzenia, tańczyły, a później zajadały się przepysznym torcikiem przygotowanym przez Ciebie i Twoich Rodziców. Poczęstowałaś też dzieciaczki gumą, by mogły zabrać do domku słodką niespodziankę...

Dziękujemy Ci Kochana za taką wspaniałą ucztę i składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkich Marzeń Spełnienia:

Subtelnej niecierpliwości wiosny,
Łagodnego wzrastania lata,
Cichej dojrzałości jesieni
i mądrości dostojnej zimy,
Wielu chwil radości,
Aby każdy dzień był dla Ciebie
Niezapomnianą przygodą
i powodem do zadowolenia.
Chcielibyśmy, aby nigdy nie zabrakło Ci
Miłości najważniejszych osób w Twoim życiu.
Bądź zawsze szczęśliwa i wyrozumiała.
I oby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój.
Tysiące buziaków ';* ';* ';* ';)
Relacja 2017-08-07, 23:23 | autor: Hanna Pietraszko