WYJAZD do Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej...!!!

Kochani Rodzice - dnia 02.06.2017 r. o godz. 08.15 zabieramy Nasze "Słoneczka" na wycieczkę! "PIKNIK POD GRUSZĄ!!!

Odwiedzimy Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, gdzie poznamy zabawy i zabawki Naszych Dziadków.

W krajobrazie dawnej wsi podlaskiej przybliżymy zabawy i zabawki naszych dziadków. Pod okiem instruktorów uczestnicy wykonają proste zabawki między innymi fruczki lub latawce oraz kukiełki z drewnianych łyżek. Poznają słodycze z dzieciństwa dziadków i obejrzą proces formowania lizaków odpustowych. Po pokazie wszyscy spragnieni słodkiego „co nieco” będą mogli zakupić świderki, grzybki, koguciki lub tradycyjne maczki. Pokaz wykonywania tradycyjnych zabawek drewnianych to kolejna atrakcja, którą przygotowaliśmy uczestnikom „Pikniku”.

KOSZT OD DZIECKA 25 zł. (w opłatę wliczony jest koszt przejazdu autokarem)

TEGO DNIA (02.06.2017 r. piątek) PROSIMY O PRZYPROWADZENIE DZIECI MAKSYMALNIE DO GODZ. 07.30

Zapraszamy - Zespół Przedszkola "Słoneczka"

Komunikat 2017-05-15, 23:46 | autor: Hanna Pietraszko