Nasza "Słoneczna" Kadra

NASZA „Słoneczna” KADRA

Nasza kadra to zespół wykształconych, zaangażowanych nauczycieli, specjalistów i instruktorów dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu: Swoją pasją inspirują dzieci do odkrywania świata, do nauki tańca, tworzenia artystycznych prac, eksperymentowania i występowania na scenie: Okazują dzieciom dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia: Pokazują, jak radzić sobie z emocjami, organizować zabawy oraz rozwijać zdolności i pasje: Nasi nauczyciele posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby: Motywują wychowanków do odkrywania świata, dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości:

W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie: Są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

Od 01 września 2015 roku funkcję opiekuńczą, wychowawczą i dydaktyczną nad dziećmi uczęszczającymi do naszego przedszkola pełnią:

1. mgr Hanna Pietraszko - DYREKTOR Przedszkola, nauczyciel
2. mgr Teresa Lautsch – nauczyciel
3. mgr Anita Rębacz – nauczyciel
4. pani Anna Skiścim – pomoc nauczyciela

Wszystkich Naszych Rodziców zapraszamy do współpracy!!!

Państwu i sobie życzymy spokojnego, owocnego i udanego roku szkolnego 2016/2017 oraz wielu sukcesów w procesie rozwoju i edukacji Waszych dzieci.