Informacje

Drodzy Rodzice Zapraszamy do zapoznawania się z wszystkimi ważnymi dla Was i dla nas informacjami:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bardzo prosimy, by dnia 22.12.2017 r. Dziewczynki ubrane były w białe rajstopki, bluzeczki i spódniczki bądź sukieneczki, Chłopcy zaś w białe koszule i czarne spodnie ';)

DZIĘKUJEMY !!!

Kochani Rodzice oraz Kochane Dzieciaczki ZAPRASZAMY Was bardzo serdecznie

dnia 22.12.2017 r. o godz. 15.00 na przedświąteczne Zabawy z Mikołajem.

Na ten dzień prosimy o zakupienie prezentu dla swojego dziecka (maksymalnie do kwoty 50 zł.)-zapakowane i podpisane prezenty prosimy o przyniesienie do placówki przedszkolnej do dnia 20.12.2017 r. !!!